!!په نه په!!
دوشنبه 14 بهمن 1392 :: نویسنده : دریا ...

 پرز :رونالدو كیفیت و فداكاری بی نظیری دارد؛او نماد و

سمبل ارزشها و فرهنگ رئال مادرید است


پرز در مصاحبه با مجله رسمی باشگاه گفت :كریستیانو رشد می كند . هر روز تلاش می كند تا در هر بازی بهتر شود . هیچ جامی برایش كافی نیست و هیچ بردی ، تلاشش برای پیروز را كامل نمی كند . او كریستیانو رونالدوست كه این روحیه لیدر بودن را به تیم القا می كند . كیفیت و فداكاری بی نظیری دارد . استعدادش حرف ندارد و جامهای خوبی برده است . او نماد و سمبل ارزشها و فرهنگ رئال مادرید است . 

وی در ادامه گفت :كریستیانو توانست احترام هواداران را جلب كند چرا كه برای آنها پیروزی یك امر قابل حصول است . برنابئو در اولین حضورش در این استادیوم در اتفاقی نادر پر شود و كریستیانو با حرفه ای گری و توان جادویی گلزنی پاسخ این اعتماد را دارد .
http://www.up.kashuniha.ir/uploads/1379289745710.jpg

رونالدو:مردم به من رای دادند،چراکه من یک فصل عالی داشتم


کریس رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید، می گوید که او می تواند، روزی فرانسه را به عنوان مقصدش اعلام کند.

ستاره پرتغالی رئال مادرید، که تاکنون در 20 بازی لالیگا 22 گل برای تیمش به ثمر رسانده است، می گوید که در سال گذشته در آستانه انتقال به پاری سن ژرمن بوده است.

در حالی که وی تاکید کرد که علاقه مند به دیدن قرار داد پنج ساله اش با رقابت با غول های اسپانیایی است، او به لیگ 1 نیز علاقه ابراز کرده است.

او به برنامه Telefoot گفت: "شاید یک روزی در فرانسه بازی و زندگی کنم. فرانسه همیشه از مردم پرتغالی استقبال می کنند. مادر من آنجا کار کرده است. این کشور را دوست دارم. مردم فرانسه از من حمایت می کنند. تا زمانی که 33 ساله شوم، من به ماندن در اینجا امیدوارم، من بسیار خوشحال هستم."

رونالدو معتقد است PSG با هدایت لوران بلان، علاقه دارد لیگ قهرمانان را فتح کند.

"PSG در لیگ قهرمانان یک مدعی است. آن ها تیمی قوی هستند."

رونالدو اذعان می کند در ماه گذشته، در مراسم توپ طلا، احساس عاطفی طولانی، در زندگی اش به وجود آمد.

 او گفت: "شاید مردم من را در حال گریه دیده باشند ( وقتی که من برنده شدم). اما کسانی که من را می شناسند، می دانند که این کریس رونالدوی واقعی است. این واقعیت است. این طبیعی بود. داشتن پسرم در آن موقع یک لحظه باور نکردنی بود. این یکی از شب های زیبا در زندگی من بود."

"فرانک ریبری، مانند لیونل مسی سزاوار برنده شدن بودند. آن ها در بسیاری از چیز ها عالی بودند. اما نوبت من بود. مردم به من رای دادند، چرا که من یک فصل عالی داشتم. من بهترینم را انجام دادم. من برای چالش آماده ام. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد."

 رونالدو و رئال مادرید در روز یکشنبه با اتلتیک بیلبائو رقابت خواهند کرد و به امید رسیدن به رقیبشان، بارسلونا هستند.


http://www.up.kashuniha.ir/uploads/138970378062.jpg

رونالدو به فالکائو:امیدوارم تورا در برزیل ببینم؛فقط قوی باش!


مرد سال فوتبال جهان در سال 2013 امیدوار است فالکائو شرایط بازی را بدست آورد و کلمبیا را در جام جهانی برزیل همراهی کند.

 کریستیانو رونالدو امیدوار است مهاجم سابق اتلتیکو مادرید سلامت خود را بازیابد چرا که وی باور دارد، جهان فوتبال به فالکائو نیاز دارد.

مهاجم 27 ساله موناکو در جریان رقابت های حذفی فرانسه مصدوم شد و تا پایان فصل از همراهی موناکو معذور است؛ هم چنین وی احتمالا جام جهانی 2014 برزیل را هم از دست می دهد.

هرچند دکتر سابق وی در اتلتیکو مادرید ادعا می کند وی توانایی حضور در جام جهانی را دارد و رونالدو هم امیدوار است فالکائو به جام جهانی برسد.

وی در این باره گفت: "تنها پیامی که من برای او دارم این است، صبور و قوی باش! من امیدوارم دوران ریکاوری تو خوب پیش برود و تو را در برزیل ببینم. کلمبیا به تو در جام جهانی نیاز دارد و من امیدوارم تو توانایی بازی در جام جهانی را داشته باشی؛ فقط قوی باش فالکائو."

فالکائو پیش از انتقال پر هزینه اش به فرانسه یکی از ستاره های لالیگا بود و حتی در تیم منتخب 2012 جهان هم جای داشت. 

 شانس کلمبیا برای صعود از گروه C این رقابت ها نیز در صورت نبود فالکائو بسیار کاهش می یابد.


http://www.up.kashuniha.ir/uploads/1391176796181.jpg

 ایرینا شایک:باید قبل از اینها توپ طلا را به کریس می دادند


 ایرینا شایک نامزد روس کریستیانو رونالدو روز سه شنبه، به عنوان مدل رسمی کمپانی لباس «دس ایگوال» درکنفرانسی خبری شرکت کرد. او که برای حضور در این رویداد تبلیغاتی در بارسلونا حضور داشت از مسائل مختلفی صحبت کرد.

ایرینا در مورد حضور در سالن توپ طلا و اهدای جایزه برترین بازیکن سال 2013 به کریس گفت:« حضور در سالن توپ طلا مملو از احساسات بود. باید قبل از اینها توپ طلا را به کریس می دادند.» او که لبخندزنان با خبرنگاران صحبت می کرد در مقابل درخواست یکی از خبرنگاران که از او می خواست تا بگوید:« زنده باد بارسا» سرباز زد و گفت:« نه، نه، این نه.»

ایرینا راجع به شغلش گفت:« شغل من سخت است. فقط خوش تیپ بودن کافی نیست. باید مثبت اندیش بود و من گلایه ای ندارم. از شغلم راضی هستم.هرروز صبح که بیدار می شوم حس می کنم که چاق شده ام. خیلی از خودم انتقاد می کنم و همیشه سعی می کنم بهتر باشم. مهمترین مسائل در زندگی ام؟ شغلم، خانواده ام و رابطه ام با رونالدو»

او با تکرار شعار کمپانی دس ایگوال گفت:« زندگی زیباست.» و در مورد کشور اسپانیا گفت:« از اسپانیا خوشم می آید. مردم اینجا خیلی خونگرم و مهربان هستند و به نظرم خانم های اسپانیایی واقعا خوش تیپ هستند.»او در واکنش به اینکه آیا قصد مادر شدن دارد یا خیر گفت:« مادر بشوم؟ هنوز زمانش نرسیده.»


http://www.up.kashuniha.ir/uploads/138965001361.png

کریس رونالدو: فصل را با موفقیت به پایان خواهیم برد


کریس رونالدو که اکنون بهترین بازیکن حال حاضر جهان محسوب می شود معتقد است که تیمش در رقابت های امسال همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد و چیزی جز پیشرفت در روند این رئال دیده نخواهد شد.

رئال مادرید پس از پیروزی اخیر در مقابل گرانادا با یک بازی بیشتر در صدر جدول قرار گرفت. رونالدو معتقد است که این روند می تواند مجنر به قهرمانی رئال در لالیگا شود.  شماره هفت مادریدی به وب سایت رسمی باشگاه گفت: "ما با اعتماد به نفس زیادی بازی می کنیم. از لحاظ فنی باید در نقاطی از زمین به پیشرفت بیشتری برسیم. با این روند می توان به پیشرفت های بیشتری رسید و در پایان فصل مطمئن هستم که فصل را با موفقیت به پایان خواهیم برد."

فوق ستاره پرتغالی رئال در ادامه به شرایط دوست فوتبالی اش، رادامل فالکائو پرداخت: "من فکرمی کنم که خبر مصدومیت فالکائو بدترین خبر فوتبالی ممکن بود. این یک خبر ناراحت کننده برای فوتبال جهان است. رادامل دوست خوب من است ولی مطمئن هستم که او به زودی بهبود می یابد. او در حال حاضر تحت درمان بهترین دکتر پرتغال است و مطمئن هستم که روند ریکاوری او به زودی به پایان می رسد."

فالکائو یکشنبه گذشته زیر تیغ جراحی قرار گرفت و ممکن است  جام جهانی ۲۰۱۴ را از دست بدهد.


http://www.up.kashuniha.ir/uploads/1389052541662.jpg


رونالدو:توپ طلا متعلق به همه ی خانواده مادریدیستا استبعد از شکست 2 - 0 گرانادا که به صدرنشینی موقت رئال مادرید انجامید، کریستیانو رونالدو در میکسد زون با خبرنگاران گفتگو کرد.

در اواخر نیمه اول رونالدو ضربه برگردان فوق العاده ای داشت که توسط روبرتو مهار شد؛ او در این مورد گفت:

"بدشانسی بود که آن توپ گل نشد، چرا که با توجه به سرعت توپ، اگر دروازه بان در طرف دیگر بود، نمی توانست ضربه را مهار کند، اما او دقیقاً جایی بود که توپ رفت. حالا دیگر گذشته است. می توانست یکی از بهترین گل های کارنامه ورزشی ام باشد، اما خوشحالم، چرا که توانستم یک گل دیگر به ثمر برسانم."

توپ طلا برای برنابئو: "هیچ چیز غیر عادی نبود. آگوستین 20 سال است که اینجاست، و برای من باعث افتخار بود که جایزه را به او تقدیم کنم. لحظه دوست داشتنی بود. آن لحظه برای او سورپرایز بود. اما این نشان می دهد که توپ طلا برای همه است: تیم، هوادران و افراد مسن تر. برای هرکس که در خانواده مادریدیستا حضور دارد."

وضعیت در بارسا: "صحبت کردن در این مورد وظیفه من نیست. من می توانم در مورد خودم صحبت کنم."

بهترین لحظه فصل: "نمی دانم. آنچه که من می خواهم این است که تا پایان فصل به همین ترتیب پیش برویم."
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : دریا ...
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

کد بارش ستاره

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

کد ِکج شدَنِ تَصآویر

کداهنگ برای وبلاگ

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس

 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic